ÜRÜNLER

Marinegas


Prins


LandiRenzo


KitMTM


AKL


AldesaRUHSATA
LPG İŞLETME

TMMOB LPG Sızdırmazlık Randevusu 1.-)MMO LPG Sızdırmazlık Randevusu


TUVTURK Araç Muayene Randevusu 2.-)TUVTURK Araç Muayene Randevusu
Ruhsata İşleme Trafik Randevusu 3.-)Trafik Tescil Ruhsata İşletme Randevusu

MÜŞTERİ
HİZMETLERİ

KitMTM – KitMTM Hakkında KitMTM italya

KitMTM M.T.M., italyan malı, italyan üretimi, orjinal italyan, Lpg CNG otogaz dönüşüm sistemi

KitMTM Hakkında

ecoDrive markasının ticari haklarını elinde bulunduran KitMTM, kurulduğu yıllarda multivalf üretimi üzerine yoğunlaşmış, seksenli yıllarda LPG ve CNG sistemlerinin tüm bileşenlerini üretmeye başlayarak, teknolojiye öncülük etmiştir. Artan talebi karşılamak amacıyla , zaman içinde 40.000 m2 kapalı alanda 4 ayrı birimde çalışan 500’den fazla çalışanıyla büyük bir işgücüne ulaşmıştır.

Titizlikle gerçekleştirilen satış sonrası hizmetleriyle, montaj teknisyenlerine verilen sürekli eğitimleriyle, yeni teknolojik gelişmelerin araştırılması ve uygulanmasıyla geçen otuz yıllık tecrübesiyle KitMTM günümüzde teknisyenlerin ve kullanıcıların onayını kazanmıştır.


KitMTM‘nin hızlı ve başarılı bir şekilde büyümesinin en önemli etkeni, LPG ve CNG dönüşüm sistemlerinin mekanik ve elektronik parçalarının tamamının tek bir merkezde (Cherasco-İtalya) tasarlanması, geliştirilmesi ve üretilmesidir.

Bütün KitMTM bileşenleri en güncel CAD-3D çizim sistemlerinin, durağan ve hareketli testlerin yapıldığı laboratuarların ve çeşitli tipteki taşıtlar ve emisyon testleri için hazırlanan analiz sistemlerinin bulunduğu modern tesislerde tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Bütün KitMTM sistemlerinin tasarım ve imalatı; güncel yasal düzenlemelere(R67-01, R110 and ISO 15500) ve çevre kirlenmesine karşı EEC(EuroIII ve EuroIV) ile EMC standartlarına uygun olarak, kalite sistem belgelendirme kuruluşları UNI EN ISO 9001:2000 tarafından güvence altına alınmış yüksek kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir.


Bunlarla birlikte, otomotiv endüstrisi kalite standartlarını belirleyen başlıca otomobil markaları adına fabrika çıkışlı LPG-CNG sistemli araçların dönüşümünün yapıldığı büyük bir seri üretim merkezinede sahiptir.

KitMTM M.T.M. İtalya orjinal İtalyan LPG CNG otogaz dönüşüm kit ve malzemeleri üretim merkezi, merkez tesis, seat plant, Cherasco Italy İtalya
KitMTM M.T.M İtalya orjinal İtalyan LPG CNG otogaz dönüşüm kit ve malzemeleri üretim merkezi, OCI tesisi resepsiyon, OCI plant reception, Cherasco Italy İtalya
                         Geri
Alıntıdır. Metnin orjinali – – -> www.kitmtm.com (KitMTM-İtalya)